Kateřina Andělová

průvodkyně osobní změnou
 
 

O mně

Mojí vášní je práce s lidmi. Inspiruji lidi skrze to co dělám a přináším jim do života změnu. Po pár letech orientace v různých léčebných metodách jsem zjistila, že tím jak se já neustále proměnuji proměnuje se i má práce. Není pro mě jen jeden nástroj, ale je jich mnoho a já je ráda kombinuji. Jsem elementem změny, ve svém životě jsem zažila jak hlubokou temnotu (anorexie, bulimie, drogy, pokusy o sebevraždu a deprese), tak radost, život v harmonii, lásce a hravosti. 

Znám obě tyto polarity a vím jaké to je být ztracená, dokáži se nacítit, být empatická, jemně přinášet lásku a projasnění do těch nejtemnějších zákoutí života. 

Další mojí vášní je psaní. Vytvořili jsme s kamarádem transformační pohádky o Astrálkovi. Tady si můžete stáhnout první tři kapitoly zdarma.

Jsem propojená s rostlinami a zvířaty. Baví mě zvířata léčit a lidem překládat jejich řeč, učit je spolu komunkovat.

Neoddělitelnou součástí mé tvorby je internetová televize Czech Spirit TV pro kterou tvořím produkční část, moderuji živé akce a rozhovory.

S kamarádkou Zlatkou jsme spustily projekt Ženy ve spojení. Jedná se o ženské kruhy online. Setkávání se s ženami v kruzých je pro mě hodně léčivé a naplňující, proto kruhy ráda tvořím, jak už čistě ženské, tak těhotensko mateřksé. 

Před druhým porodem jsem začala tvořit veřejný blog rodičovství-jednoduše ve kterém sdílím vše co mě ohledně rodičovství inspiruje. Zároveň je to také prostor, kde můžou volně sdílet všichni, kteří mají chuť. 

 

Jsem akční a tvořivá žena, která miluje život. 

 
KONTAKT

TELEFON: 603 268 184

EMAIL: andelova.katerina2@gmail.com

 

Termíny událostí

všekeré události můžete sledovat na mém facebookovém profilu: Kateřina Andělová 

© 2023 by Danielle Yoga. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now